Yaşam Tarzı İnternet 26 ŞUBAT 2013 / 15:15

Altın Örümcek'te halk oylamaları başlıyor

Altın Örümcek'te halk oylamaları başlıyor

Bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategori bazında en yüksek puanı alan 10 web sitesi belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna da sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem yaptığı açıklamada, Altın Örümcek Web Ödülleri değerlendirme süreci ile ilgili bilgi verdi. Cem, Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin yaptıkları değerlendirmeler ile 38 kategoride finale kalan 10 web sitesinin belirlendiğini ve bu sitelerin www.altinorumcek.com web sitesinde duyurulacağını ifade etti. 13-29 Mart tarihleri arasında jürinin her kategoride finale kalan 10 web sitesini inceleyerek gerçekleştireceği değerlendirme süreci sonunda, kategori bazında ilk 3 sitenin açıklanacağını ve her kategoriden sadece 1 adet sitenin Altın Örümcek Kategori Ödülü’nü almaya hak kazanacağını açıkladı. Ayrıca tüm kategoriler arasında en yüksek puanı alan web sitenin de “En İyi Web Sitesi” ödülüne sahip olacağını belirtti. Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Aslı Cem, internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması uygulamasının da gerçekleştirildiğini vurguladı. Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site halkın oyuna sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” ayrıca belirlenecek.
ETİKETLER : altın örümcek
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun