Yaşam Tarzı İnternet 06 NİSAN 2012 / 19:13

Altın Örümcek halk oylaması sonuçlandı

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması rekor katılımla sonuçlanırken, 5 Mart’ta başlayan ve 30 Mart’ta sona eren oylamada 45 binden fazla kullanıcı 32 farklı kategorideki web siteleri için 120 bin oy kullandı. Oylama hakkında konuşan DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem, internet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla kısa mesaj kullanılarak gerçekleştirilen halk oylamasını bu sene Facebook üzerinden gerçekleştirildiklerini belirtti.

Aslı Cem, geçen sene kısa mesajla gerçekleştirilen oylamada 20 bin oy kullanıldığını hatırlatarak bu sene kullanılan oy sayısının 120 bine ulaşması ve katılımın 45 binin üzerine çıkmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Altın Örümcek halk oylamasında kazanan web sitelerini ve yarışma hakkında daha çok bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun