Yaşam Tarzı İnternet 09 ŞUBAT 2012 / 11:19

Altın Örümcek halk oylaması ile sahibini bulacak

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilecek Altın Örümcek Ödülleri, bu yıl ilk kez Facebook üzerinde yapılacak halk oylamasıyla verilecek. Ödüllere yapılan başvuruların sona ermesinin ardından jüri tarafından yapılan ön elemeyi geçen siteleri jüri üyeleri 100 puan üzerinden değerlendirilecek ve 32 kategoride oylamayla belirlenen en iyi 5 site, Facebook üzerinde halk oylamasına sunulacak. Yapılan oylama sonucunda her kategoride halkın seçtiği birincileri belli olacak.

5-30 Mart tarihleri arasında yapılacak halk oylamasına katılan her bir kullanıcı her kategoriden sadece bir web sitesine oy verebilecek. 32 kategoride en çok beğeni toplayan web sitelerinin sahipleri “Halkın Favorileri” klasmanında sertifika ile ödüllendirecekler. Ayrıca oylamaya katılanlar sürpriz ödüller kazanacak.

Halk oylamasına katılmak isteyenler bu adresten oy kullanabilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun