Yaşam Tarzı İnternet 25 OCAK 2016 / 14:32

Adele'nin şarkısı Hello Youtube'da rekor kırıyor

İngiliz şarkıcı Adele'in yeni çıkarttığı şarkı ‘Hello’ Youtube'da 87 gün içerisinde 1 trilyon kez izlenerek, rekor kırdı.

Adele’nin Youtube’da son yayınladığı şarkısı “Hello” 87 gün içerisinde 1 trilyon izlenerek, Güney Koreli pop yıldızı Psy’nin 158 günde geldiği rekoru geride bıraktı. Youtube Programlama Başkanı Susanne Daniels ise, bunu hak eden herkesin başarabileceğini, bu kez hak edenin ise Adele olduğunu belirtti. Ayrıca Youtube’da 1 trilyon kez izlenmiş 17 videonun daha yer aldığını vurgulayarak, o videoların isimlerini sıraladı: “Maroon 5’ın Sugar, Major Lazer’in Lean On, OneRepublic’in Counting Stars, LMFAO’nun Party Rock ve Sia’nın Chandelier ”

Adele’nin “Hello” şarkısı, bütün müzik listelerinde 10 hafta 1 numara seçilerek, bu yıl Youtube’a en iyi giriş yapan video klip oldu. Video ilk iki gün içerisinde saate bir milyon tıklama alarak, 86 gün içerisinde 1 trilyon 44 milyon 10 bin 625 izlenme sayısına ulaştı. Adele’nin klibi yeni bir Youtube rekoruna doğru ilerliyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun