Yaşam Tarzı İnternet 15 OCAK 2016 / 09:00

8 milyon takipçili Instagram hesabında bildirim çılgınlığı

Instagram, bugün hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde bulunan güçlü bir sosyal ağ niteliğini taşıyor.

Facebook‘un 2012 yılında satın aldığı fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’ın aylık 400 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.  Instagram’ın Eylül ayında yayınladığı rapora göre servis kullanıcılarının yüzde 75’i Amerika dışında yaşıyor. Instagram üzerinden günde 80 milyon fotoğraf paylaşılıyor ve milyonlarca beğeni oluyor.

Instagram’da Hollandalı futbolcu Demy De Zeeuw futbol temalı paylaşımlar yapan ‘433’ isimli bir hesabs sahip. 8 milyondan fazla takipçisini bulunan hesapta yorum, beğeni, bahsetme (mention) sayıları da bir o kadar fazla. İşte Demy De Zeeuw, 11 milyon izlenen videosuna anlık bildirimlerinin nasıl geldiğini göstermek adına bir video hazırlıyor. İşte o video;
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun