Yaşam Tarzı İnternet 23 EYLÜL 2011 / 16:05

8 adımda Facebook Timeline

Facebook’un değişen arayüzündeki ‘Timeline’ özelliğini kullanmayı 8 adımda öğrenin.Gün geçmiyor ki Facebook’ta bir şeyler değişmesin. Son dönemde birçok kullanıcı tarafından olumlu ve olumsuz eleştirilerin hedefi haline gelen yeni Facebook’un en önemli özelliklerinden Timeline’ı kullanmak için gereken her şey 8 karede anlatılıyor.

Mashable.com tarafından hazırlanan ve 8 ekran ekran görüntüsünden oluşan anlatım,  öncelikle geliştirici sayfasına hesabınızla bağlanarak uygulama izni vermenizi gerektiriyor (ilgili uygulama sayfasına bu adresten ulaşabilirsiniz). Ardından tüm söylenenleri adım adım yaptığınızda hesabınıza bu özelliği kolayca eklemiş oluyorsunuz.

Adımları Mashable'da yer alan galeride görebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun