Yaşam Tarzı İnternet 22 NİSAN 2010 / 12:15

3D tasarım eğitimi her yerde

EuroSoft 3ds Max Görsel Eğitim DVD'si raflardaki yerini aldı.

EuroSoft 3ds Max Görsel Eğitim DVD'si raflardaki yerini aldı.


3D modelleme yazılımları günümüzde oldukça yaygın halde kullanılıyor. Birçok şirket bünyesinde bu programları kullanarak tasarımlarını sürdürüyor. Bu tür programlardan biri olan 3D Studio Max yazılımının Türkçe eğitim seti EuroSoft tarafından piyasaya sürüldü.

13 saatlik eğitim seti ile 3D Studio Max Temel Eğitimi alınmış olacak. Eğitimin içinde temel arayüz bilgileri, temel kullanım mantığı ile model çizme ve düzenleme yöntemleri anlatılıyor. Modellenen parçaların üzerinde malzeme tanımlama işlemleri ve kaplama yöntemleri ile kütüphanelerin kullanımı görülebiliyor. Bu aşamaya gelindiğinde ‘render' öncesi ışık, aydınlatma özellikleri anlatılarak kullanıcıların aydınlatmada sorun yaşamaması sağlanıyor.

3ds Max Görsel Eğitim DVD'si 25 Nisan'da tüm teknoloji mağazalarında 35 TL'den satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun