Yaşam Tarzı İnternet 10 ARALIK 2012 / 14:51

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde başvuru süreci sona eriyor

Altın Örümcek'te başvuru süreci sona eriyor

Bu yıl 11.si gerçekleştirilecek Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 38 kategoride yine bağımsız jürinin ve halkın en iyileri olacak. Ödüller'in başvuru tarihi için geri sayım başlarken, başvurular için son gün 14 Aralık Cuma.

Altın Örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler bir web sitesi ile 38 kategori içerisinden, en fazla üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. 11. Altın Örümcek Web Ödülleri kategorileri arasında En İyi Mobil Web Sitesi ve Otel bu yıl ilk kez yerlerini alırken, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri yeniden kategoriler arasına girdi.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, The Brand Age yer aldı. BTnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsorları, DudesDivision sosyal medya sponsoru, web sponsoru İmalathane olurken Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem, 11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde de ilginin yoğun olduğunu belirterek geçen yılın aynı dönemine göre kıyaslandığında başvuru sayısında artış gözlendiğini belirtti. Aslı Cem, 10 yıl içerisinde hedeflenen 25 bin başvurunun değerlendirildiğini, her geçen yıl başvuru sayısının arttığını söyledi. Cem, 10 yıl içinde birincilik ödülü alan web sitesi sayısının ise 423 olduğunu sözlerine ekledi.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili tüm detaylara www.altinorumcek.com adresinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun