Yaşam Tarzı İnternet 02 ŞUBAT 2011 / 09:43

'Google Shopper' iPhone'larda

Google’ın resmi blog sitesinden yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz yıl sadece Android’lerde kullanılabilen ‘Google Shopper’ artık App Store’dan indirilebiliyor. Bedava uygulamayla satın alınacak ürünler karşılaştırılabiliyor, en yakın nereden satın alınacağı bilgisini veriyor.Google Shopper, iPhone kullanıcılarına ürünler hakkında daha fazla bilgi ve kullanıcı görüşü sunmayı vaat ediyor. Bunun yanında uygulama üzerinden çevrimiçi ve yerel mağazalardaki fiyatlar karşılaştırılabiliyor, daha sonra düşünmek için ürünler kaydedilebiliyor aynı zamanda sosyal ağlarda paylaşılabiliyor.

Shopper’da bir ürün arandığında bunu ekrana yazarak, söyleyerek ve barkodu okutarak fiyat karşılaştırması yapılabiliyor. Örneğin, bir dizüstü bilgisayar satın alacaksınız ve markasını bir şekilde girdiniz. Uygulama, diğer dizüstü bilgisayar seçenekleriyle satın alabileceğiniz en yakın mağazaların listesini çıkarıyor. Kullanıcı görüşlerine dayanarak da ürünler değerlendiriliyor.Bedava uygulamayı kullanmak için iOS 4.0 gerekiyor.Google’ın açıklaması: http://googlemobile.blogspot.com/2011/02/announcing-google-shopper-for-iphone.htmlApp Store’dan indirmek için: http://itunes.apple.com/us/app/google-shopper/id416091721?mt=8

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun