Yaşam Tarzı İnternet 09 ARALIK 2011 / 15:46

'Abone ol' butonu dışarı açılıyor

Facebook 'Abone ol' butonu dışarı açılıyor

Facebook, arkadaşlar listelerinde olmayan kişilerin herkese açık gönderilerin takip edebilmesini sağlayan abone ol uygulamasını web sitelere de taşınmasına izin veriyor.
Facebook, kullanıcılarının, arkadaşlar listelerinde olmayan kişilerin herkese açık gönderilerini takip edebilmesi için üç ay önce devreye soktuğu ve şu anda 135 milyon kişinin kullandığı “Abone Ol” uygulamasını, Facebook dışındaki blog ve web sitelerine taşıyan eklentiyi kullanıma sundu.

Yeni “Abone Ol” eklentisi; gazetecilerin, köşe yazarlarının, sanatçıların veya daha fazla takipçi sayısına ulaşmak isteyen herkesin “Abone Ol” butonunu kendi blog veya web sitesine yerleştirmesine izin veriyor. Müzik veya farklı içerikler yayınlayan web siteleri de “Abone Ol” butonunu yeni eklentiyle web sitelerine yerleştirerek daha fazla takipçiye daha hızlı ve kolay ulaşma olanağı yakalıyor.

Uzantının eklenmesi ile ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabiliyor:

https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/subscribe/
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun