İnternet Hizmetleri 15 TEMMUZ 2016 / 10:18

ZUBİZU WiFi hizmeti duyuruldu

Yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU ve Turkcell ortaklığıyla hayata geçirilen ZUBİZU WiFi uygulaması kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Doğuş Müşteri Sistemleri’nin (DMS) hayata geçirdiği eğlence ve yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, Turkcell ile olan stratejik iş birliğini yeni WiFi uygulaması ile genişletiyor. ZUBİZU ve Turkcell ortaklığıyla Ulus 29, Lacivert, Günaydın, Nusret, Mezzaluna, Gina gibi yüzün üzerinde restoranda ZUBİZU WiFi hizmeti sunulacak. ZUBİZU WiFi noktasında kullanıcılar fiber hızında yüksek hızlı internete bağlanarak trendleri ve gündemi takip edebilecekler.

ZUBİZU WiFi servisini kullanmak isteyen üyeler, telefonlarının” WiFi Ayarlar” bölümünden ZUBİZU ağını seçtikten sonra cep telefonu numaralarını yazıyorlar. Ardından gelen onay kodunu sisteme girerek ZUBİZU WiFi ağına bağlanabiliyorlar. ZUBİZU üyeleri, bu hizmete bir kez üye olunca bir daha giriş yapmaya gerek kalmaksızın diğer noktalarda da internete bağlanabilecekler.

ZUBİZU WiFi hizmetinden, uygulamaya üye olanların yanında ZUBİZU üyesi olmayanlar da yararlanabilecekler. 
ETİKETLER : ZUBİZU Turkcell
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun