İnternet Hizmetleri 17 EYLÜL 2013 / 19:42

Yapı Kredi internet sitesini değiştirdi

Yapı Kredi, yeni nesil bilgi teknolojilerinde kullanıcı deneyimini ön plana alarak web sitesini yeniledi.Yapı Kredi açıklamasına göre, müşteri odaklı bankacılık anlayışı doğrultusunda yenilenen Yapı Kredi web sitesi, müşterilerine hizmet sunmaya başladı. Arama temeli Google arama teknolojisine dayanan site, çevrim içi bankacılık müşterilerinin aramalarını zaman içerisinde öğrenen ve kendini geliştiren bir yapıya sahip.

Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, yapikredi.com.tr’ye girenlerin basit ve sade bir ön yüz ile karşılaşacaklarını belirterek, arama motoru mantığında çalışan yeni sitelerinin, müşterilerinin site içerisindeki aramalarını kolaylaştırıp aynı zamanda müşteri analizi de yapacaklarını ifade ediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun