İnternet Hizmetleri 26 MAYIS 2013 / 12:49

Tivibu'da iki yeni eğitim kanalı

Tivibu, iki yeni eğitim kanalı Da Vinci Learning ve English Club TV'yi hizmete sundu.

 

Tivibu’da iki yeni eğitim kanalı yayına başladı. Eğlendirirken öğreten bir TV izleme deneyimi sunan “Da Vinci Learning” kanalı ile İngilizce öğrenenlere yönelik bir eğitim kanalı olan “English Club TV”, Tivibu’da yerini aldı.

“Da Vinci Learning”, Tivibu Ev ve Tivibu Web’de 153. sırada yayınlanıyor. “Da Vinci Learning”, çocuklar başta olmak üzere her yaşa yönelik hazırlanan bilim ve eğlence programlarıyla, eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşatıyor. “Da Vinci Learning” kanalında meraklı zihinler için tarihten biyolojiye, sosyolojiden fiziğe kadar birçok farklı alanda programlara yer veriliyor.

Tivibu’ya eklenen bir diğer kanal olan “English Club TV” ise İngilizce öğrenmek isteyenlere yönelik yayınlar yapıyor. Farklı yaşlara ve İngilizce seviyelerine yönelik eğitim amaçlı programlar, belgeseller, çizgi filmler, müzik videoları ve hatta uzun metraj filmler yayınlayan kanal, Tivibu Ev ve Tivibu Web’de 154. kanalda yayına başladı. “English Club TV” de tıpkı “Da Vinci Learning” kanalı gibi Mayıs ve Haziran ayı boyunca Tivibu’da tüm paketlere açık olarak yayın yapacak. Kanal, Temmuz ayından itibaren “Maxi Plus” ve “Full Paket”teki yerini alacak.