İnternet Hizmetleri 22 MART 2013 / 12:00

Sopsy e-ticaret sitelerinin maliyetini aşağı çekiyor

Yeni e-ticaret çözümü Sopsy, ürünlerini müşterilerine internet ortamında ulaştırmak isteyen girişimcilere güvenli ve kolay bir çözüm sunuyor. Sopsy e-ticareti yalnızca büyük ve bilinen markalara özel, kurulum ve destek için pahalı kurulumlara ihtiyaç duyulan bir satış kanalı olmaktan çıkarıp, herkesin kendi müşterilerine ürünlerini internetten sunabileceği ve satabileceği kadar kolay ve güvenilir yolu haline getiriyor. Girişimciler, internetten alışveriş yapmayı sevenler için rahat ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatacak e-ticaret sitelerini Sopsy üzerinden büyük kolaylıkla ve ayda sadece 2 kahve fiyatına açabiliyorlar.

Sopsy’de marka kimliğine ve hedef kitlenin tercihlerine hitap eden, görseller, yazı karakterleri, renkler ve temalar yer alıyor. Tasarımı ve kişiye özel çözümleriyle fark yaratan Sopsy, e-ticaret sitelerinin kişiselleştirilmesi için sınırsız seçenek sunuyor.Sopsy ile açılmış eticaret sitelerinde, ödemeler kredi kartı ile yapılıyor. Altyapı olarak dünyanın en güvenilir ödeme sistemi PayPal’ı kullanan Sopsy ile dünyanın dört bir yanından Sopsy e-ticaret sitelerine giren müşteriler, ister kredi kartlarıyla, ister PayPal üyelikleriyle ödeme yapabilyorlar.

Sopsy'i ilk 3 gün boyunca denemek ücretsiz; kullanıcıların bu süre içinde kredi kartı bilgilerini vermelerine de gerek yok. 3 gün sonrasında ise devam etmek isteyen e-ticaret sitesi sahipleri aylık sadece 20 TL ödeyerek satış yapmaya devam edebiliyorlar. Sopsy’de komisyon, ek ücretler yok.
ETİKETLER : e-ticaret sopsy