İnternet Hizmetleri 29 MAYIS 2014 / 12:46

Seçim daraltma, e-alışverişi kolaylaştırıyor

Inveon’un Converse için tasarladığı alışveriş sitesi; seçim daraltma, sepet altı ürün önerileri, otomatik renk algılama ve kategorileme özellikleri ile müşterilere konforlu bir alışveriş imkanı sağlarken, insan hatalarını en aza indirerek, markanın verimliliğini artırıyor.

Yazılım ve internet teknolojileri ile verimliliği artıran çözümler sunan Inveon,  Converse’in alışveriş sitesine eklediği özel modüller ile siteyi hem müşteriler hem de marka için etkin bir platforma dönüştürdü. Kullanıcıların “seçim daraltma” özelliğiyle, aradıkları ürünü beden, renk gibi farklı seçeneklere göre filtreleyebildiği sitede aynı zamanda marka tarafından yüklenen ürünlerin renkleri otomatik olarak algılanıyor ve ürün ile ilgili kategoriye ekleniyor. İnsan hatasının en aza indirildiği bu özellik markaya hem iş gücünü daha verimli kullanma şansı veriyor hem de yanlışlıkları azaltarak müşteri memnuniyetini arttırıyor.

Müşterilerine kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi sağlayan Converse’in alışveriş sitesi www.converse.com.tr, aranılan ürünün en kısa zamanda bulunabileceği şekilde tasarlandı. Mobil uyumlu olan site, aynı zamanda “sepet altı ürün önerileri” ile müşterilere uygun ve kombin ürünleri öneriyor.