İnternet Hizmetleri 19 ŞUBAT 2015 / 11:20

Restoran paneli işletmelere internet şubesi açıyor

İşletmelere ikinci şubelerini internette açma imkanı sunan RestoranPaneli.com, alan adı, hosting, tasarım ve yazılım gibi problemleri ortadan kaldırarak restoranlar için kendilerine ait internet ile mobil siteleri oluşturuyor.Ücretsiz olarak RestoranPaneli.com’a üye olan işletmeler, tüm bilgilerini güncel tutma şansı yakalarken, yıllık ücretli üyelikle mobil uyumlu ve altyapısı hazır bir internet sitesine sahip oluyor. RestoranPaneli.com’a dahil olan restoranlar, tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri panele anında ulaşabiliyor; web ve mobil siteleri ise bir hafta içinde tamamen kullanıma hazır oluyor. Üstelik RestoranPaneli.com üzerinden bilgilerini güncelleyen işletmelere ait veriler, otomatik olarak mekan.com ve Foursquare üzerinde de güncelleniyor. RestoranPaneli.com ve Foursquare iş birliğiyle hayata geçirilen bu özellik sayesinde işletmeler, menülerini ve çalışma saatlerini Foursquare üzerinde de her daim güncel tutabiliyor.

RestoranPaneli.com'a dahil olan işletmeler hem kendi web siteleri ve mobil sitelerinden hem de mekan.com üzerinden hiç bir ekstra komisyon ya da ücret ödemeden sipariş, rezervasyon ve organizasyon teklifi alabiliyorlar. Böylece mevcut müşterilerinin her siparişi için ayda binlerce lira komisyon ödeme derdinden kurtuluyorlar. İşletmelerin yeni kullanıcılara ulaşabilme, o kullanıcıları müşteriye çevirebilme ve sonrasında mevcut müşterilerinin sadık müşteri olmalarını sağlama konusunda tüm altyapı desteğini veren RestoranPaneli.com, işletmelerin birçok farklı platforma bağımlı olmaktan kurtararak, onların kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlıyor.

İşletmeler RestoranPaneli.com ile yaklaşık 40 bini restoran kategorisinde 80 binden fazla işletmenin profilinin bulunduğu mekan.com’da yer alarak potansiyel müşterilerine bir adım daha yaklaşabiliyor. Restoranlar ayrıca, hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan özel fiyatlarla Google, Facebook, SMS ve e-mail pazarlamasını kullanarak sitelerinin ziyaretçi sayısını artırıp daha çok kişiyle etkileşim kurabiliyor; üstelik tüm bunları yaparken zamandan ve paradan önemli ölçüde tasarruf sağlayabiliyor. Üye işletmelere yerleştirilen mekan.com beaconları sayesinde ise işletmeler, hangi müşterisinin kaç defa işletmesine geldiğini takip edebiliyor; sadık müşterilerine kampanyalar düzenleyerek sadık müşteri sayısını artırabiliyor.
ETİKETLER : restoran restoran paneli
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun