İnternet Hizmetleri 10 HAZİRAN 2013 / 14:17

PayPal ve Enpara.com ile internetten güvenli alışveriş yapma imkanı

Kullanıcıların finansal bilgilerini satıcılarla paylaşmadan güvenli, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlayan PayPal, Ekim 2012’de “Her paraya zengin faizi” sloganı ile yola çıkan Enpara.com ile işbirliğini duyurdu.PayPal ve Enpara.com gerçekleştirdikleri iş birliği neticesinde kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen ancak internet üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmak isteyen Enpara.com müşterilerine PayPal anlaşmalı sitelerde, sadece e-posta ve şifre bilgisini girerek alışveriş yapma olanağı sunuyor.

Finansbank Enpara.com’un debit kartı Encard, Mayıs 2013 tarihi itibarıyla PayPal hesaplarına tanımlanabilir hale geldi. Encard’ın PayPal sistemine tanımlanan ilk Visa borç (debit) kart olması açısından da bu işbirliği ile bir ilk gerçekleştirilmiş oldu. Uygulamanın başlamasından itibaren ilk iki gün içinde 400’ü aşkın müşterinin kartlarını Paypal hesabına tanımladıkları bildirildi.

Türkiye’de 1,7 milyonu aşkın kullanıcı hesabı bulunan PayPal’ı şu anda 3 bin 500’ün üzerinde üye işyeri kullanıyor. Yapılan açıklamaya göre, şu anda Enpara.com'u kullanan kişi sayısı ise 85 bini aştı.
ETİKETLER : enpara paypal enpara.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun