İnternet Hizmetleri 02 ARALIK 2013 / 11:18

Millenicom masaüstünde Doping desteği veriyor

Millenicom, bireysel kullanıcıları için  uzman müşteri temsilcilerinden canlı destek alma imkanı sağlayan "Doping Asistan" masaüstü kısayolu ile kullanıcıların bilgisayar başından tüm sorularına anında cevap veriyor.

Bireysel kullanıcılarına “en iyi bağlantı deneyimi” prensibiyle hizmet veren Doping İnternet www.doping.com.tr sitesinden bilgisayara kolay indirilerek kuran uygulama bilgisayarın sağ alt köşesinde küçük bir ikon olarak yerleşiyor. Asistan uygulaması ile internet kullanımı, fatura ve diğer abonelik bilgilerine hızlı ve zahmetsizce ulaşmak çevrimiçi olarak fatura görüntülemek ve ödemek mümkün.

Doping Asistan ile kullanıcılar zaman kaybetmeden, tüm çağrı merkezi servislerine çevrimiçi olarak ulaşabiliyor ya da soruları canlı anlık mesajlaşma imkanı ile yine çevrimiçi olarak müşteri temsilcilerine de iletebiliyorlar.
Doping İnternet kullanıcıları için tasarlanan çevrimiçi asistan hizmeti, gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek bilgilere, yeni kampanya ve duyurulara kolayca erişilmesini sağlıyor. Profesyonel ekip tarafından yönetilen uygulama, güvenilir ve gelişmiş altyapısı ile her işini internetten yapanların ilk tercihi oluyor.
ETİKETLER : doping millenicom
YORUMLAR
selma 10 ARALIK 2013 / 18:58 0 0
Aklınızda bulunsun 4730' "doping abone yaz yolla hemen arıyorlar geri, anlatıyorlar güzelce ne lazımsa... yeni sitelerinden de bakılabilir gerçide..
Demir 05 ARALIK 2013 / 14:26 0 0
beğendim sistemi bana bazı kolaylıklar kazandıracağı kesin. Kendilerinde bir yenilemeye gidiyor sanırım doping internet web sitelerini ben de gördüm güzel olmuş.
Erkan GÜLMEZ 04 ARALIK 2013 / 21:16 0 0
Doping internet kadar kötü bir sistem mi var. Şuan bu internet sağlayacısını kullanıyorum internetten soğudum 1 aydır her 15 dakikada bir internet düşüyor ve aradığımda adsl zamanımı söylüyorlar. En son bilgisayarımda problem olduğu dile getirdiler hayır öyleyse iş yerindeki firmamda niye böyle olmuyor. Artık büyük firmalar bu işe ele alsın bizde dert görmeyelim. Böyle bir alt yapı olamaz olmamalı.
Ceyda Han 04 ARALIK 2013 / 17:45 0 0
Doping asistanı kurdum denedim gerçekten güzel olmuş. Gayet kolay ve anlaşılır. Bu arada websitesinide yenilemiş doping.com.tr yi. Yeni yıla hazırlıklar var anlaşılan, kampanyalarıda bol olsun indirimleride işalla :)
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun