İnternet Hizmetleri 17 ARALIK 2014 / 11:24

Media Markt blog sitesi hizmete açıldı

Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel hayata geçirdiği tekno-blog sitesi tüketicilerle buluştu.

Sektörün tanınmış yazarları tarafından hazırlanan ve yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere kaynak oluşturmayı hedefleyen sitede ayrıca donanım, güvenlik, oyun, sağlık, sosyal medya, ürün inceleme, yazılım ve yeni teknoloji gibi kategorilerde çeşitli içerik ve gelişmeler de yer alıyor. Sosyal medya ile entegre çalışan Mediatrend’te ayrıca güncel teknolojik trendler de yer alıyor.

Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 70’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış, sıkılmadan vakit geçirilebilecek bu site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Kadınlara yılbaşında alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.

Yeni çıkan ürünlerle ilgili de bilgilerin de yer aldığı Media Markt’ın yeni teknoloji blogu Mediatrend, tüm teknoloji meraklılarını, güncel gelişmelere dair ne varsa keşfetmeye davet ediyor.

Media Markt'ın tekno-blog sitesine bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : mediamarkt mediatrend
YORUMLAR
Ofis Koltukları 28 NİSAN 2015 / 15:51 0 0
Üstad sitenizi yakından takip ediyorum. Her paylaşımınızda yeni bir şeyler öğreniyorum. Çok teşekkürler. Ofis Koltukları
Sineklik 27 ŞUBAT 2015 / 19:09 0 0
Çok güzel bir web siteniz var. Paylaşımlarınız ile de yeni şeyler öğreniyorum sayenizde. Çok mersi. Sineklik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun