İnternet Hizmetleri 17 ARALIK 2014 / 11:24

Media Markt blog sitesi hizmete açıldı

Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel hayata geçirdiği tekno-blog sitesi tüketicilerle buluştu.

Sektörün tanınmış yazarları tarafından hazırlanan ve yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere kaynak oluşturmayı hedefleyen sitede ayrıca donanım, güvenlik, oyun, sağlık, sosyal medya, ürün inceleme, yazılım ve yeni teknoloji gibi kategorilerde çeşitli içerik ve gelişmeler de yer alıyor. Sosyal medya ile entegre çalışan Mediatrend’te ayrıca güncel teknolojik trendler de yer alıyor.

Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 70’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış, sıkılmadan vakit geçirilebilecek bu site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Kadınlara yılbaşında alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.

Yeni çıkan ürünlerle ilgili de bilgilerin de yer aldığı Media Markt’ın yeni teknoloji blogu Mediatrend, tüm teknoloji meraklılarını, güncel gelişmelere dair ne varsa keşfetmeye davet ediyor.

Media Markt'ın tekno-blog sitesine bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : mediamarkt mediatrend
YORUMLAR
Ofis Koltukları 28 NİSAN 2015 / 15:51 0 0
Üstad sitenizi yakından takip ediyorum. Her paylaşımınızda yeni bir şeyler öğreniyorum. Çok teşekkürler. Ofis Koltukları
Sineklik 27 ŞUBAT 2015 / 19:09 0 0
Çok güzel bir web siteniz var. Paylaşımlarınız ile de yeni şeyler öğreniyorum sayenizde. Çok mersi. Sineklik