İnternet Hizmetleri 31 MART 2015 / 08:34

Limango Türkiye'den çekiliyor

Son yıllarda tüketiciler tarafından benimsenmeye başlanan "e-ticaret" her geçen gün yeni bir girişimcinin katılımıyla büyüyor. Buna karşın yeni nesil e-ticaret trendlerine uyum sağlayamayan bir çok şirkette de faaliyetlerine son vermeye başladı. Bu şirketlere son olarak limango.com katıldı.Bundan 6 sene önce Almanya merkezli Otto Grubu tarafından Türkiye'de kurulan limango.com, karlılık sorunları sebebiyle faaliyetlerine son verdi. Siteden yapılan açıklamada, ürün sevkiyatına devam edileceği fakat sitenin faaliyetlerine son verdiği açıklandı.

Limango tarafından yapılan açıklamanın tam metni ise şöyle;

Limango'nun sitesinde yeralan de yer alan açıklama metni şöyle:

"Sevgili Müşterilerimiz, 30 Mart 2015 tarihi itibariyle Limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi info@limango.com.tr adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle"

 
ETİKETLER : limango.com otto group