İnternet Hizmetleri 14 KASIM 2016 / 10:09

İş makinası kiralama deneyimi değişiyor

Makinaparkuru.com, kiralık iş makinası ve ekipman sahipleri ile iş makinası kiralamak isteyen inşaat firmalarını buluşturuyor.

Kiralık iş makinası ve ekipman sahipleri ile iş makinası kiralamak isteyen inşaat firmalarını buluşturan Makinaparkuru.com üzerinden, kurulduğu 2016 Mayıs’ından bu yana 200’den fazla iş makinası kiralandı. Türkiye’de iş makinası sahiplerinin en sık dile getirdikleri sorunların başında ise park halinde boşta duran iş makinası ve inşaat ekipmanları için yeni müşterilere ulaşarak ek gelir elde etmek geliyor. Makinaparkuru, gün içinde kullanılmayan iş makinalarının ve inşaat ekipmanlarının kiralanmasını sağlayarak, iş makinası sahiplerinin maliyetlerini azaltmayı ve gelir elde edecekleri bir yapı oluşturmayı hedefliyor.

Makinaparkuru ile iş makinası sahibi kişi ve kurumlar kendi iş makinalarını yalnızca günlük değil, saatlik, haftalık ve aylık olarak da kiralayabiliyor. İş makinası kiralamak isteyenlerin daha uygun fiyatlı ve daha geniş bir tedarikçi ağı ile buluştuğu platform, iş makinasını kullanmaya vakit bulamayıp ek gelir yaratmak isteyen iş makinası sahiplerini buluşturmak için de fırsat sunuyor.