İnternet Hizmetleri 29 KASIM 2016 / 12:11

Hotel Linkage teknoloji ile fark yaratıyor

Otel Yöneticileri “Hotel Linkage Direct Booking Summit”de buluştu

İstanbul Şehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi incuba.city girişimcilerinden, otellere direkt rezervasyon alma teknolojileri ve danışmanlığı sunan Hotel Linkage, üniversite ve özel sektör işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlikleri sürdürüyor. 2016 yılının en sıcak başlıklarından biri olan Direct Booking, İstanbul Şehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi incuba.city, ŞEHİR Teknoloji Transfer Ofisi ve Hotel Linkage işbirliğiyle düzenlenen Direkt Booking Summit’de ele alındı ve otel yöneticilerine kendi web sitelerinden daha fazla rezervasyon alarak, komisyon maliyetlerini düşürme konusunda yeni ufuklar kazandırıldı.

ŞEHİR Teknoloji Transfer Ofisi, İstanbul Şehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi incuba.city ve Hotel Linkage işbirliği ile gerçekleştirilen Direkt Booking Summit, otel yöneticilerini bir araya getirdi. Zirve kapsamında, Dünya turizm sektöründe 2016 yılının en çok konuşulan başlıklarından biri olan ve otelcilik sektöründe komisyon masraflarını düşürmek için en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilen “otelin kendi web sitesinden direkt rezervasyon alma” konusu tüm yönleriyle mercek altına alındı. En son teknolojiye uygun olarak Hotel Linkage tarafından geliştirilmiş olan “Direct Booking Suite” ürününün bu konudaki başarısı otelcilere örnek olaylarla anlatıldı.

Hotel Linkage otellerin direkt rezervasyonlarını arttırarak komisyon maliyetlerini azaltıyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi incuba.city girişimi olan Hotel Linkage, otellerin kendi web sitelerinden satışlarını arttırmaları için Direkt Booking Suite kapsamında, otelin web sitesi tasarımını en baştan yapıyor, web sitesi ile çok gelişmiş bir rezervasyon sistemini entegre ederek misafirlerin kolay ve güvenilir bir şekilde rezervasyon yapmalarını sağlıyor. Yaptığı A/B testleri, sıcaklık haritaları okuma, müşteri deneyimi analizleri gibi çalışmalarla, son kullanıcılar için otel web sitesinden rezervasyon yapmayı kolaylaştırıyor. Otel web sitesinin daha fazla ziyaret alması için, SEO, e-mail marketing, trip advisor optimizasyonu, müşteri etkileşimini arttıran akıllı araçların uygulanması gibi bir çok pazarlama faaliyetini de beraberinde yürütüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun