İnternet Hizmetleri 02 NİSAN 2013 / 12:49

France Telekom Türk markası modemler dağıtacak

Orange'ın da sahibi olan Fransa’nın telekom operatörü France Telekom, ADSL servisleri için AirTies’ın modemi Air5010’u tercih etti.AirTies, son dönemde hızlandırdığı Avrupa açılımı kapsamında telekom operatörlerinden biri olan Orange'ın da sahibi France Telekom ile anlaştı. Yapılan anlaşmaya göre, ADSL müşterilerine sunmak üzere AirTies’ın Air 5010 ADSL2+ modemi operatörün müşterilerine sunulacak.

France Telekom’un global müşterileri için giriş niteliğinde bir ürün olan Air5010, uygun maliyetli bir çözüm olarak sunuluyor. Voltaj dalgalanmalarına ve uzak mesafelere uzanan telefon ve elektrik hatlarında oluşabilecek yüksek elektrik akımlarına karşı arttırılmış koruma özelliği bulunan Air 5010, yüksek kalitede ADSL bağlantısı sağlamayı hedefliyor. Air5010, daha önceden mevcut olan ADSL santrallerle de sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor.

İşbirliği ile ilgili bir açıklama yapan AirTies CEO’su Philippe Alcaras, France Telecom gibi prestijli bir operatörle işbirliği yapmaktan gurur duyduklarını belirterek AirTies’ın girişimci iş modeli, özelleştirilebilir Ar-Ge yapısı, uzmanlığı ve teslimat konusundaki hassasiyeti ile rakiplerini geride bıraktığını söyledi.

France Telekom Ürün Müdürü Yoann Vincent ise AirTies’ın her ikisi de kanıtlanmış net teknik anlayışı ve sahip olduğu üstün geliştirme kaynağı ile yüksek seviye kalite kontrol süreçlerinden geçtiğini belirterek şeçilen Air 5010’un France Telekom bayi ağının taleplerini tam olarak karşıladığını dile getirdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun