İnternet Hizmetleri 31 AĞUSTOS 2016 / 10:33

Facebook'tan yeni uygulama

Facebook, işletmelerin insanlara mobil cihazları üzerinden ulaşarak indirim kuponu sunmalarını ve promosyon yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla Teklifler (Offers) ürününü güncellediğini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre Facebook’un Teklifler ürününde yapılan geliştirmeler, işletmelerin pazarlama süreçleri için yeni seçenekler getiriyor. Yeni getirilen kupon kodları uygulamasıyla reklam verenler, teklif için talepte bulunanlara yönelik, özel kupon kodları oluşturabilecekler. Bunun yanında kullanıcılar, masaüstü ve mobil üzerinden kolaylıkla teklif için talepte bulunabilecek ve ilgili teklif, otomatik olarak yeni getirilen sık kullanılanlar çubuğuna kaydedilecek. Kullanıcılar kaydettikleri tekliflerle ilgili bildirimleri tüm cihazları üzerinden alabilecekler. Aynı zamanda online siparişlerini tamamlarken kodu kopyalayıp yapıştırarak veya mağaza alışverişlerinde mobil cihazları üzerinden kupon koduna ulaşarak teklif kodlarını kullanabilecekler.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için:
https://www.facebook.com/business/news/new-and-improved-facebook-offers

 
ETİKETLER : Facebook
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun