İnternet Hizmetleri 08 AĞUSTOS 2014 / 10:01

Airties'in yeni cihazı finalde

Airties’in yeni WiFi video aktarım cihazı Air 4820, Uluslararası Kablo ve Uydu Ödüllerinde “En iyi Tüketici Teknolojisi” dalında finale kaldı.

Air 4820, hızı 600Mbps’den 1.7Gpbs’ye çıkaran düzeyde bir teknolojiye sahip. Aynı anda 10 cihaza kadar yüksek çözünürlüklü  video aktarımı yapabilen cihaz, evin her yerinde interneti aynı hızda kullanmaya imkan yaratıyor.Ayrıca klasik kablosuz video hızına kıyasla 5 kat daha hızlı olan cihaz dünyanın en hızlı kablosuz video erişim köprüsü özelliğini barındırıyor.
AirTies Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Bülent Çelebi konuyla ilgili görüşlerini; “Bu önemli sektörel ödül için finalist olarak gösterilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Air 4820 oyunun kurallarını değiştiren bir ürün. Kullanıcılar birden fazla cihazda, kesintisiz yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı talep ederken, operatörler de kurulumu kolay ve arıza müdahalelerini azaltacak problemsiz cihazlara ihtiyaç duyuyorlar. Ev içi kablosuz yaşam için kusursuz ürünler sunma noktasında ön saflarda yer almaktan gurur duyuyor ve IBC’de son nesil kablosuz video köprülerimizi ve set üstü kutularımızı tanıtacak olmanın heyecanını yaşıyoruz”  şeklinde belirtti.

Kazanan 12 Eylül’de Amsterdam’da gerçekleşecek IBC 2014’te açıklanacak ve AirTies IBC 2014’de “5.B33 no’lu stantta” yerini alacak.

 
ETİKETLER : air 4820 airties final
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun