İnternet Hizmetleri 25 MAYIS 2016 / 10:45

​Türkiye Finans, internet şubesini yeniledi

İnternet şubesinin yeni tasarımı, tamamen kişiselleştirilebilen özelliklere sahip.

Türkiye Finans’ın bireysel ve kurumsal internet şubesi yenilendi. Bankacılık işlemlerini hızlandıracak uygulamalarla yeni İnternet Şubesi’nin lansmanına özel bireysel ve kurumsal müşterilere çekilişle hediyeler de sunulacak. İnternet şubesinin yeni tasarımı, tamamen kişiselleştirilebilen özelliklere sahip. Bu kapsamda banka müşterileri İnternet Şubesi’nin girişindeki araçlarla en çok yaptıkları bankacılık işlemlerini ana sayfalarına istedikleri gibi yerleştirebilecek. ‘Hesaplar’ aracında grafikler ön plana çıkarılırken, işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlayan görsel tasarımlara da ağırlık verildi.
Türkiye Finans’ın yeni İnternet Şubesi, hızlı para transferi konusunda bir yeniliği de hizmete sunacak ve para transferlerinde sadece IBAN numarasının yazılması yeterli olacak.  Kurumsal İnternet Şubesi de daha hızlı ve kullanışlı olmak üzere yeniden tasarlanırken, üye işyeri konsepti ile POS cihazlarından yapılan alışverişler anında görülebilecek. Geliştirilen raporlama sistemiyle işletmeler, varlıklarını daha kolay kontrol edebilecek, kurumsal müşteriler İnternet Şubesi’nin yeni fonksiyonlarıyla nakit akışını daha kolay kontrol edip, ileri vadeli borçlarını tek tıkla görebilecek. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun