Hizmet 12 ARALIK 2014 / 11:57

YouTube'a çevrimdışı izleme seçeneği geldi

Video paylaşım platformu YouTube, kullanıcılarına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Video paylaşım sitesi, çevrimdışı izleme özelliği ile birlikte, kullanıcılarına izlemek istedikleri videoları, internet bağlantısına gerek olmadan izleyebilme olanağı sunuyor. Bir süredir çevrimdışı video özelliği üzerinde çalışan YouTube, bu özelliği kullanıma açtığını duyurdu. İlk etapta sadece Hindistan, Endonezya ve Filipinler'deki Android cihazlarda kullanılabilecek özellik, sistemin iyice oturmasıyla beraber iOS ve PC tarafında da kullanılabilecek. Çevrimdışı özelliği ile beraber daha önce izledikleri videoları, kota sorunu yaşamaksızın 48 saat boyunca tekrar izleyebilecek kullanıcılar, bu sayede ekstra ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaklar.

YouTube'u satın aldığından bu yana, gerek arayüzünde gerekse de yapısında çeşitli değişimler yapan Google, video paylaşım platformunun arayüzünü "Material Design" ile yeniledi. Yeni tasarımıyla birlikte daha keskin renklere ve gölgelere sahip olan arayüz, epeyce sade bir görünüme büründü. Daha küçük sekmelerle birlikte ekran çok daha verimli bir hale gelirken, yeni tasarım ve çevrimdışı izlemele özelliğinin ilerleyen aylarda tüm YouTube kullanıcılarının hizmetine açılması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun