Hizmet 25 OCAK 2016 / 11:30

Vodafone ve Şekerbank işbirliğine gidiyor

Vodafone, 2009 yılında hayata geçirdiği, Türkiye’nin ilk çiftçi odaklı sosyal iş modeli Vodafone Çiftçi Kulübü’nü geliştirmeye devam ediyor.

Vodafone ve Şekerbank, Türkiye'de bankacılık ve GSM sektörlerinde bir ilk oluşturarak 5 yıl önce gerçekleştirdikleri işbirliğini daha da geliştirerek tarımsal üretimin artmasına ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunmaya devam ediyor. Şekerbank, işbirliği ile çiftçilerin, kırsal kalkınmaya destek olmak için başlattığı ve dünyada bir ilk olan “Aile Çiftçiliği Bankacılığı” kapsamında finansman ihtiyaçlarını daha hızlı, kolay ve uygun koşullarda karşılamasına, cep telefonu faturalarını da hasat zamanında ödemesine imkân sağlıyor.

İşbirliği ile Şekerbank, Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine; tarla büyütmeden enerji verimliliği yatırımlarına kadar finansman imkânı sağladığı “Aile Çiftçiliği Bankacılığı”ürünlerinde yüzde10 faiz indirimi sunuyor. Kredi başvurusunu Vodafone Çiftçi Kılavuzu uygulaması ya da SMS kampanyası üzerinden yapanlara da yüzde 15 faiz indirimi imkânı sağlanıyor. Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olan çiftçiler, Vodafone cep telefonu faturalarını da faizsiz ve yılda bir kere hasat zamanında ödeyebiliyor.