Hizmet 04 HAZİRAN 2013 / 14:32

Pegasus'tan Windows 8 uygulaması

Sayısal pazarlama alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Pegasus Hava Yolları, yeni Windows 8 uygulaması ile müşterilerine hizmet verecek.


Pegasus’un sayısal yatırımları ve yeni Windows 8 uygulaması ile ilgili açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Sayısal Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması, bilet fiyatlarının düşmesi ve e-ticaret hacminin artmasıyla, internetten satışta en hızlı gelişen sektörlerden biri de havacılık oldu. Pegasus Hava Yolları olarak sayısal alanda yaptığımız yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Sayısal yatırımlarımıza eklediğimiz yeni Windows 8 uygulamamız ile her türlü platform üzerinden kolayca ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz.dedi.

Windows 8’in Pegasus uygulaması sayesinde Pegasus, güncel kampanyalarını duyurma imkanına sahip olmakla birlikte kullanıcılar da uçuş sorgulaması yaparak uçuş öncesi tercih ettikleri ek hizmetleri planlayabiliyor. Ayrıca yeni Windows 8 uygulaması üzerinden Pegasus Plus’a da üye olarak çeşitli fırsatlar yakalayabilecekler. Kullanıcılar uygulamaya Windows 8 yüklü bilgisayarlarının "Store" bölümünden "Travel" kategorisinde arama yaparak ulaşabilirler.
ETİKETLER : pegasus windows 8