Hizmet 22 NİSAN 2013 / 09:28

BTvizyon Toplantıları Bursa ile başlıyor

Kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcılarla paylaştıkları BTvizyon Toplantıları’nın ilki Bursa’da düzenlenecek.2002 yılından bu yana düzenlenen ve kurumların vizyonlarını, teknolojik çözümlerini, seçkin katılımcılar ile bir araya gelerek paylaştıkları, tartıştıkları ve geliştirdikleri BTvizyon Toplantıları’nın bu yılki ilk buluşması 25 Nisan Perşembe günü Bursa Hilton Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl “İşletmemde nasıl verimli ve karlı bir iş modeli oluşturabilirim? Çalışma ve üretim anlayışımı nasıl yenileyebilirim? Üretim, dağıtım ve yönetim süreçlerimi nasıl daha iyi yönetebilirim? Müşterilerimi ve çalışanlarımı nasıl memnun edebilirim?” konuları üzerinde yoğunlaşacak BTvizyon Toplantıları sabah oturumlarının ardından iki ayrı salonda devam edecek paralel oturumlardan oluşacak.

ERP Committee Turkey Koordinatörü Göker Sarp, Alp Danışmanlık Kurucusu Dr. Sibel Sain Özdemir ve KOSGEB Başkan Yardımcısı Dr. Metin Şatır’ın yapacağı açılış sunumlarının ardından katılımcılar paralel oturumlar için iki ayrı salonda seçtikleri konularla ilgili sunumları dinleyebilecekler.

Paralel oturumlar tüm gün sürecek

İlk salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; GlassHouse Teknik Danışmanı Hakan Dinçel,IBM Türk Veri Depolama Ürünleri Satış Temsilcisi Selçuk Başdemir, Zebra Technologies Türkiye İş Geliştirme Müdürü Mehmet Erkal, VMWare Kıdemli Sistem Mühendisi Bünyamin Özyaşar, Aktek Oracle DBA Mutlu İnan, KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Akdağ yer alacak.

İkinci salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; IBM Türk İş Analitiği Çözümleri Satış Yöneticisi Kutalmış Damar, Qlikview Türkiye Kıdemli İş Zekası Danışmanı Önder Altınbilek, TNB-KEP Pazarlama Direktörü Pelin Yelkencioğlu, TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Cybersoft İş Geliştirme ve Süreç Yönetimi Uzmanı Levent Arın yer alacak.