Hizmet 08 MAYIS 2013 / 15:20

BTvizyon toplantıları bu kez Kayseri'de

Kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları BTvizyon Toplantıları’nın ikincisi Kayseri’de düzenlenecek.2002 yılından bu yana düzenlenen ve kurumların vizyonlarını, teknolojik çözümlerini, seçkin katılımcılar ile bir araya gelerek paylaştıkları, tartıştıkları ve geliştirdikleri BTvizyon Toplantıları’nın bu yılki ikinci buluşması 14 Mayıs 2013 Salı günü Kayseri Hilton Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl “İşletmemde nasıl verimli ve kârlı bir iş modeli oluşturabilirim, çalışma ve üretim anlayışımı nasıl yenileyebilirim, üretim, dağıtım ve yönetim süreçlerimi nasıl daha iyi yönetebilirim, müşterilerimi ve çalışanlarımı nasıl memnun edebilirim?”konuları üzerinde yoğunlaşacak BTvizyon Toplantıları sabah oturumlarının ardından iki ayrı salonda devam edecek paralel oturumlardan oluşacak.

KOSGEB Başkan Yardımcısı Metin Şatır, Kayseri Sanayi Odası Başkanı, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak’ın yapacağı açılış sunumlarının ardından katılımcılar paralel oturumlar için iki ayrı salonda seçtikleri konularla ilgili sunumları dinleyebilecekler.

Paralel oturumlar tüm gün sürecek

İlk salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; GlassHouse Teknik Danışmanı Hakan Dinçel, Cyberoam Ülke Müdürü Emre Aktaş, Apps Akademi Satış ve İş Geliştirme Müdürü Emre Özeren, Kora Genel Müdürü Betül Onat, TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer yer alacak.

İkinci salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; VMware Kıdemli Sistem Mühendisi Bünyamin Özyaşar, Aktek Oracle DBA Mutlu İnan, Qlikview Ürün Müdürü Emre Çabuk, Zebra Technologies Türkiye İş Geliştirme Müdürü Mehmet Erkal, Symantec Kıdemli Teknoloji Danışman Koray Alkan ve Aptec Kıdemli Teknoloji Danışmanı Feyza Kavala yer alacak.

Etkinlikle ilgili detaylar için http://www.btvizyon.com.tr/?p=838 adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun