Hizmet 12 EKİM 2015 / 10:38

Akıllı gözlerle iş ve evlerde güvenlik sorunu yok oluyor

Yenilikçi gözetim sistemleri sağladıkları tam kontrol, anlık takip ve cep telefonuyla her yerden izleme gibi avantajlarla kurumların yeni gözdesi haline geldi. Synology, sezgisel algılama yönetim özelliği gibi yenilikçi ürünleriyle mekanların koruma altına alınmasını sağlıyor.Cep telefonunuzla iş yerinizi izleyin

Surveillance Station 7.1, kurumların iş süreçlerini her yerden istenilen an kontrol edebilmelerini sağlayarak, verimliliğin maksimum seviyede artmasına yardımcı oluyor. Büyük ve küçük ölçekli kurumlara yönelik sunulan Surveillance Station 7.1, yüksek performansı ve kolay kullanımı sayesinde benzersiz video gözetim imkanı yaratıyor.

80 marka ve 3.000 IP kamera desteği

Güvenlik kavramının iş yapış şekillerinde ilk sırada yer aldığını belirten Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Fiziksel güvenlikteki maliyet artışlarını dikkate alan kurumlar, gözetleme istasyon çözümlerine daha fazla rağbet göstermeye başladı. Kolay kurulum ve akıllı gözetim özellikleri ile öne çıkan Surveillance Station 7.1, fiziksel erişim kontrolünün gerçek dünyasına girilmesini sağlıyor. Surveillance Station, farklı kameralar ve ekipman ile entegreli şekilde çalışma kolaylığı sunuyor. Merkezi yönetim sisteminden işlem yapılmasına imkân veren çözümümüz, 80 marka ve 3 bin IP kamera desteği ile kontrolün kullanıcıda olmasını mümkün kılıyor. Kullanılacak kamera uyumluluk listemizde olmasa bile onvif entegrasyon ile kullanma olanağı sunuyoruz. Ayrıca tek noktadan iş süreçlerinin hızlı yönetilmesine imkân sağlıyor ve güvenlik personelinin büyük gözetim sistemlerini etkili bir şekilde izlemesine ve yönetmesine imkân yaratıyor.” dedi.

Gerçek zamanlı gözetim deneyimi

Gerçek zamanlı iş süreçlerinin kesintisiz kontrol edilmesini sağlayan Surveillance Station 7.1, marka bağımsız kesintisiz video akışı performansı sağlıyor. Cihaz bağımsız entegre edilebildiği için her türlü sistem üzerinden video gözetimi gerçekleştirilebiliyor. Çoklu yayın desteği sunan Surveillance Station 7.1, evden veya iş yerinden, zaman bağımsız yönetim desteği sunarken, bant genişliği tüketimini azaltarak performansı artırıyor. Birden farklı noktadan kullanıcıların kesintisiz video gözetim çözümünden yararlanmasını sağlayan ürün, iş sürekliliğinin devam etmesine yardımcı oluyor.

Gelişmiş canlı gözetim özelliği

Farklı kameralardan video gözetleme işleminin tek ekran üzerinden yapılmasına olanak tanıyan Surveillance Station 7.1, verimsiz gözetim deneyimlerini ve vakit kayıplarını ortadan kaldırıyor. Şüpheli olarak tanımlanan eylemler için hızlı uyarı sunan ürün, e-harita üzerinden takibi de mümkün kılıyor.

İstediğiniz an görüntüyü, istediğiniz yerden izleyin

Çok sayıda IP kamera donanımını destekleyen Surveillance Station 7.1, kayıtların kaybolmadan saklanmasını mümkün kılıyor. Güncel yazılımı ve yüksek performansı ile kayıtların cihaz bağımsız istenilen yerden takip edilebilmesini sağlıyor. Basitleştirilmiş kullanımı ve marka bağımsız entegrasyon olanağı ile hızlı ve sorunsuz gözetim deneyimini artıran Surveillance Station 7.1 ile kayıtların güvenli ve eksiksiz yedeklenmesi de mümkün.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun