Hizmet
Hizmet
Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Avansas.com'dan Alınır Her işyerinin ihtiyaç duyduğu malzemelerin başında ofis ve kırtasiye ürünleri geliyor. Düzenli olarak ofis malzemeleri ve kırtasiye ürünleri satın alan işyerleri, alışverişin en kolay yolunu keşfetti. Bu yol online olarak www.avansas.com adresine ...
28 ŞUBAT 17 / 11:39
Hizmet
Pavo'ya inovasyon ödülü TİM İnovasyon Ödüllerinde, İnovasyon Sonuçları kategorisinde Pavo Tasarım  Türkiye ikincisi oldu.  Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesini sağlaması için bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında TİM İnovasyon ...
12 ARALIK 16 / 16:50
Hizmet
Apple’ın Anlaşmalı Servislerine Randevu Sistemi Geliyor! Apple kendi mağazalarında sunduğu teknik servis hizmetinde kullandığı randevu sistemini anlaşmalı üçüncü taraf teknik servislere de getiriyor. Birleşik Devletler’de kullanıma sunulan yeni hizmetin yakın zamanda tüm dünyada devreye sokulması ...
12 ARALIK 16 / 09:29
Hizmet
KariyerDost uygulaması duyuruldu Kariyer.net'in yeni uygulaması KariyerDost, iş arayanlara Facebook anında mesajlaşma uygulaması üzerinden destek vermeyi hedefliyor.
Alp Yaşar Terlemez 05 EYLÜL 16 / 17:00
Hizmet
Zipline Ruanda'da ilaç teslimatına başlıyor Drone ile sevkiyat işine Zipline da giriyor. Şirket, Ruanda’da ilaç ve kan teslimatı gerçekleştirerek bölgenin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.
Ekrem Uçman 05 NİSAN 16 / 15:29
Hizmet
Uber ve Ola Hindistan'da motor servisine başlıyor Uber ve Ola Hindistan'da vereceği motor kiralama hizmetiyle trafik sorununun önüne geçmeyi amaçlıyor.
Ekrem Uçman 03 MART 16 / 14:12
Hizmet
Facebook Ankara için 'Güvenlik Durumu Kontrolü' özelliğini aktifleştirdi Ankara’da dün yaşanan terör saldırısının ardından, Facebook “Güvenlik Durumu Kontrolü” özelliğini devreye aldı.
Simay Yaylaci 18 ŞUBAT 16 / 09:54
Hizmet
Çipli kimlik kartlarına geçiş çok yakın Nüfus cüzdanlarının yerini alacak 'çipli kimlik kartları' için son viraja girildi.
Ekrem Uçman 15 ŞUBAT 16 / 12:21
Hizmet
Facebook Messenger çoklu hesap desteğine kavuşuyor Artık hepimizin sosyal medyada birden fazla hesabı bulunuyor. Kısa süre önce Instagram’ın duyurduğu çoklu hesap desteğine, Facebook Messenger’da kavuşuyor.
Simay Yaylaci 13 ŞUBAT 16 / 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun