16 OCAK 2012 / 10:18

Hizmet şirketlerine özel kurumsal kaynak planlaması çözümü Elementa, sektör standardı olma yolunda hızla ilerliyor

İnsan kaynağı yoğun çalışan hizmet firmaları için Microsoft Dynamics NAV tabanlı Elementa çözümü, sektör standardı olma yolunda hızla ilerliyor. Çözüm, tüm süreçlerin tek bir merkezden yönetilebilmesini sağlıyor.[MICROSOFT DYNAMICS ÖZEL] - Danışmanlık, araştırma, eleman bulma, bordrolama ve fiziki güvenlik gibi adam/gün bazlı çalışan ve proje bazlı karlılığı takip etmek isteyen şirketler, aradıkları çözümü Microsoft Dynamics NAV’da buluyorlar.

Microsoft Dynamics iş ortağı Pargesoft tarafından Microsoft Dynamics NAV üzerinde geliştirilen çözümün temeli Management Centre Turkiye’de atılmıştı. Group 4 Securicor (G4S), Adecco, GfK ve Youth Holding’de gibi Türkiye'de alanında lider şirketler tarafından da kullanılmaya başlayan Elementa, hizmet firmalarının tüm bilgi sistem ihtiyaçlarını karşılıyor.

Operasyonların yönetimi, muhasebe kayıtlarının tutulması ve proje yönetimini tek bir noktadan, eksiksiz bir biçimde yerine getiren çözüm, Türkiye dışına özellikle Orta Doğu, Orta Asya ve Balkanlar bölgesine de ihraç ediliyor.

Elementa'ya dair detaylı sunumu buradan indirebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Dynamics hakkında daha fazla bilgi edinmek ve demo talebinde bulunmak için bu formu doldurabilirsiniz.

Elemanta tanıtım videosunu aşağıdaki pencereden izleyebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun