Telekom Haberler 06 OCAK 2014 / 15:09

Vodafone'dan yeni cep telefonu

Vodafone Türkiye,   Manisa’daki Vestel fabrikalarında üretilen akıllı telefonu Vodafone Blade V’yi tüketicilere sunuyor.

yerli üretim akıllı telefonu “Blade V”yi müşterileriyle buluşturuyor. Vodafone Blade V, tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Vodafone Blade V.4.1 Android Jellybean işletim sistemine, 4 inç geniş ekrana, Qualcomm Snapdragon 1.2 GHz’lik 4 çekirdek işlemciye, 5 MP çözünürlüklü, otofokus ve LED flaşlı kameraya sahip Vodafone Blade V, 3G teknolojisine sahip.  4 GB dâhili depolama alanı, 1 GB RAM, 32 GB’a kadar microSD desteğinin yanısıra; 240 dakika konuşma süresi ve 250 saat bekleme süresine sahip.

Yerli üretime devam
Türkiye’de yerli üretim yatırımlarının stratejik önemine de ayrıca dikkat çekenVodafone Türkiye Terminal Direktörü  Ahmet Ulubay, “Vodafone Türkiye olarak, yerli üretim yatırımlarımızı her geçen yıl daha da artırmaya devam ediyoruz. Yerli üretim yatırımlarının çeşitlenerek artmasında, yatırım maliyetlerine ve vergilere devlet teşvikinin sağlanması ile yerel olarak üretilen telefonların pazarda ulusal stratejik öncelikler kapsamında rekabet edebilmesinin temin edilmesi önemli rol oynuyor. ” dedi.

 
ETİKETLER : vodafone blade v