Telekom Haberler 06 OCAK 2014 / 15:09

Vodafone'dan yeni cep telefonu

Vodafone Türkiye,   Manisa’daki Vestel fabrikalarında üretilen akıllı telefonu Vodafone Blade V’yi tüketicilere sunuyor.

yerli üretim akıllı telefonu “Blade V”yi müşterileriyle buluşturuyor. Vodafone Blade V, tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Vodafone Blade V.4.1 Android Jellybean işletim sistemine, 4 inç geniş ekrana, Qualcomm Snapdragon 1.2 GHz’lik 4 çekirdek işlemciye, 5 MP çözünürlüklü, otofokus ve LED flaşlı kameraya sahip Vodafone Blade V, 3G teknolojisine sahip.  4 GB dâhili depolama alanı, 1 GB RAM, 32 GB’a kadar microSD desteğinin yanısıra; 240 dakika konuşma süresi ve 250 saat bekleme süresine sahip.

Yerli üretime devam
Türkiye’de yerli üretim yatırımlarının stratejik önemine de ayrıca dikkat çekenVodafone Türkiye Terminal Direktörü  Ahmet Ulubay, “Vodafone Türkiye olarak, yerli üretim yatırımlarımızı her geçen yıl daha da artırmaya devam ediyoruz. Yerli üretim yatırımlarının çeşitlenerek artmasında, yatırım maliyetlerine ve vergilere devlet teşvikinin sağlanması ile yerel olarak üretilen telefonların pazarda ulusal stratejik öncelikler kapsamında rekabet edebilmesinin temin edilmesi önemli rol oynuyor. ” dedi.

 
ETİKETLER : vodafone blade v
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun