Telekom Haberler 11 NİSAN 2013 / 13:29

TTNET "okacabukaca" ile e-ticarete adım attı

TTNET, “ttnetcarsi.com.tr” ve “okacabukaca.com” adlı iki e-ticaret platformunu hizmete sundu.

[caption id="attachment_81710" align="alignnone" width="550"] TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya ve Türk Telekom Grup CEO'su Hakam Kanafani.[/caption]

TTNET, yeni dönem vizyonu “TTNET 360: Yeni Bir Müşteri Evreni” doğrultusunda hayata geçirdiği iki yeni e-ticaret platformunu tanıttı. Yeni dijital platformları ile e-ticaretin kapılarını herkese açan TTNET, www.okacabukaca.com ile akıllı alışverişin kapılarını aralarken, www.ttnetcarsi.com.tr’de TTNET ürün ve servislerini avantajlı fiyatlarla sunacak.

Yeni dijital e-ticaret platformlarının tanıtım toplantısında bir konuşma yapan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, sadece internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçerek, dijital ekosistemi büyütmeye ve hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya odaklandıklarını söyledi.

Farklı sektörlerden iş ortaklarıyla çalışarak mevcut ürün ve hizmetlerini dijital ortama taşıdıklarını açıklayan Abdullah Orkun Kaya, “Bugün, iki yeni e-ticaret platformunu hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fiyat karşılaştırma kılavuzu okacabukaca.com ve kendi servislerimizin online satışına ivme kazandıracağımız ttnetcarsi.com.tr ile müşterilerimizin e-ticarete açılan kapısı olacağız" dedi.

E-ticaret alanında tek başına değil, iş ortaklarıyla beraber büyümek istediklerini söyleyen Kaya, "Bugün duyurduğumuz e-ticaret platformları bu vizyonumuzun ilk örnekleri. Ancak bunlarla sınırlı kalmayacağız. Çok yakın bir zamanda Türkiye’yi yeni dijital çözüm ve teknolojiler ile tanıştıracak, dijital müşteri evrenine yeni uygulamalar eklemeye devam edeceğiz” dedi.

Yeni bir alışveriş mecrası doğuyor

ttnetcarsi.com.tr sitesinden TTNET ürün ve servisleri avantajlı fiyat ve kampanyalarla müşterilere sunuluyor. Dileyen herkese açık olan ttnetcarsi.com.tr’den tüm internet paketleri ve kampanyaları, 3G ürünleri ve kampanyaları, Tivibu ev ürün paketleri, TTNET Alo ürün ve ilgili kampanyaları başta olmak üzere bir çok servise evden çıkmaya gerek kalmadan sahip olmak mümkün.

Gelecek dönemde grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin eklenmesi ve diğer teknoloji markalarıyla yapılacak işbirlikleriyle ttnetcarsi.com.tr’nin ürün içeriği daha da zenginleşecek.

TTNET’in Fenn Bilgi Teknolojileri A.Ş işbirliğiyle hizmete açtığı www.okacabukaca.com sitesi, tüketicilere satın alma kararları öncesi ihtiyaç duydukları bilgileri sunan bir alışveriş kılavuzu olma özelliği taşıyor. Dileyen herkesin ücretsiz kullanabileceği okacabukaca.com, e-ticaret yapan sitelerdeki uygun fiyatlı 13 ana kategoride binlerce ürünü karşılaştırmalı olarak kullanıcıya sunuyor ve ürünlerle ilgili detaylı kullanıcı yorumlarına yer veriyor.

130 bin adedin üzerinde ürün içeriğine sahip olan ve 50’ye yakın e-ticaret mağazasıyla anlaşması bulunan okacabukaca.com’da, anlaşmalı e-ticaret mağaza sayısının kısa sürede 150’ye çıkarılması hedefleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun