Telekom Haberler 05 EYLÜL 2013 / 13:35

Şirketler arası spor etkinlikleri

Türkiye’nin şirketler arası spor organizasyonu Corporate Games’in ana sponsoru Turkcell olacak.
İTÜ Ayazağa Kampüsü merkez olmak üzere 9 farklı mekanda 16 farklı spor branşıyla rekabet, fair-play, takım ruhu gibi duyguları Corporate Games’de yaşayacak.
Sportworks tarafından 2003 yılından bu yana düzenlenen İstanbul Corporate Games’e bu yıl 146  şirketten yaklaşık beş bin çalışan on altı farklı dalda yarışacak. En küçük işletmeden en büyük holdinglere, üniversitelerden marketlere kadar herkesin katılımına açık olan etkinliğe geçtiğimiz on yıl boyunca binin üzerinde şirket katıldı.
Ana sponsor Turkcell ise, yarışmalara yelken, carting, bowling, masa tenisi, tenis, yüzme ve dağ bisikleti dallarında yaklaşık yüz sporcuyla katılacak.
Ödüller
Kurumsal ödüller olarak en çok kişiyle katılan firmaya Sport For Life Ödülü verilecek. Çalışanlarının spor etkinliklerine katılmasını destekleyen şirketlerin ödüllendirildiği kurumsal ödüller kategorisinde, yarışmaya en çok çalışanıyla katılan şirket Sport For Life Ödülü'nü alacak.

Her spor branşının şampiyonlarına Spor Şampiyona Ödülü, her bir yarışma bölümünde oyun puanları en yüksek firmalara Bölüm Şampiyona Ödülü ve toplamda en çok madalya kazanan kuruma da Madalya Şampiyonu Ödülü verilecek. Ayrıca katılımcıların oylarıyla belirlenecek olan en iyi takım ruhuna sahip olan şirket de, Takım Ruhu Ödülü’nün sahibi olacak.
ETİKETLER : corporate games turkcell