Telekom Haberler 13 NİSAN 2010 / 05:39

AVIC-F310BT ile yol arkadaşlığı bir başka

Pioneer, navigasyon ihtiyacını basit kumanda ve kullanıcı dostu arayüz ile AVIC-F310BT modelinde birleştiriyor.

Pioneer, navigasyon ihtiyacını basit kumanda ve kullanıcı dostu arayüz ile AVIC-F310BT modelinde birleştiriyor.


Otomobilde hareket halindeyken navigasyon ihtiyacını karşılayan Pioneer'ın yeni modeli AVIC-F310BT, basit kumandaları ve kullanıcı dostu arayüzü ile sürücünün yol arkadaşı oluyor. Navigasyon ve araç içi eğlence sistemine geçiş yapmak isteyenler için geliştirilen AVIC-F310BT, iPod, iPhone, USB flash bellek veya USB bağlantısına sahip farklı taşınabilir müzik kaynaklarının bağlanmasına imkan verirken cep telefonlarının adres listesine de doğrudan erişim imkanı tanıyor.

iPod ve iPhone menülerine tam erişim

Kullanıcısına müzik arşivini kolay şekilde değerlendirme imkanı veren AVIC-F310BT, en sevilen CD'leri dinlemenin yanı sıra, iPod doğrudan kumanda ile iPod veya iPhone gibi cihazların bağlanılması ve menülerine erişilmesini mümkün kılıyor. Cihaz, taşınabilir müzik kaynaklarına alternatif olarak USB flaş belleklerin de bağlanabilmesiyle kişisel müzik arşivine tam erişim sağlanıyor.

2 ve 3 boyutlu navigasyon

Tüm Pioneer navigasyon ünitelerinde olduğu gibi AVIC-F310BT'de de haritalar dokunmatik ekran kullanılarak 2 veya 3 boyutlu olarak görüntülenebiliyor. Ayrıca cebe veya çantaya rahatça sığabilecek boyuta ve tasarıma sahip ön panelin çıkartılabilme özelliği sayesinde sistem çalıştırılamaz hale geliyor.

PC üzerinden benzin tüketimi özeti

AVIC-F310BT'nin doğrudan evdeki bilgisayara bağlanabilmesi için bir USB kablosuyla birlikte satılıyor ve bu şekilde çeşitli NavGate Feeds özelliklerinden faydalanılarak benzin tüketimi özeti izlenebiliyor. Tüm bu özelliklere ilave olarak bluetooth özelliğine sahip cep telefonu ile bağlantı kurularak bir yandan araç içi telefon kiti özelliğinden faydalanmak mümkünken diğer taraftan da dokunmatik ekran üzerinden adres defterine ulaşılabiliyor. AVIC-F310BT'e üç farklı telefon kaydedilebilirken kayıtlı her bir telefon için 400 kişinin bilgileri depolanabiliyor. AVIC-F310BT'nin 1.399 TL fiyatla tüketicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun