Güvenlik 15 ARALIK 2010 / 10:33

YKB Finans Uygulaması Galaxy Tablet’lerde

Yapı Kredi’nin Finansal Android Uygulaması, Samsung Galaxy Tablet’lerde sunuluyor.

Yapı Kredi’nin Finansal Android Uygulaması, Samsung Galaxy Tablet’lerde sunuluyor.


Yapı Kredi, Türkiye'de önemli bir çalışmaya imza atarak, Finansal Android Uygulaması'nı müşterilerinin her an her yerde kesintisiz finansal bilgilere ulaşabilmesi amacı ile Samsung Galaxy Tablet'lerde sunmaya başladı.

Samsung Galaxy Tab ve diğer Android tabletlere uyumlu olarak hazırlanan Finansal Android Tablet Uygulaması, tek bir tuşla İMKB verilerine, döviz kurları ve tüm finansal bilgiler ile müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşım imkanı sağlıyor. Mobil olarak bireysel kredi, repo, döviz, esnek hesaplamaları yapılabilen uygulama ile faiz, kur ve fon fiyatları da takip edilebiliyor.

Yapı Kredi Finansal Android Tablet Uygulaması, Android Market'ten ve www.yapikredi.com.tr/android_tablet/android_tablet.aspx adresinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun