Güvenlik 14 EYLÜL 2009 / 13:12

Yılda 800 kilo çamaşırı bedavaya yıkayın

Vestel TwinJet 12 dakikada çamaşır yıkıyor, enerjiden yüzde 35 tasarruf sağlıyor.

Vestel TwinJet 12 dakikada çamaşır yıkıyor, enerjiden yüzde 35 tasarruf sağlıyor.


Vestel’in yeni ürünü TwinJet Çamaşır Makinesi, çamaşır yıkama süresini 12 dakikaya düşürüyor ve A enerji sınıfı çamaşır makinelerine oranla da yüzde 35 daha az enerji harcıyor. Vestel’in zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan yeni çamaşır makinesi TwinJet, Süper Kısa Yıkama Programı ile az kirli çamaşırları sadece 12 dakika içinde yıkama olanağı sunuyor. Twinjet, normal kirli çamaşırları 60°C’de yıkamak için harcanan 150 dakikalık süreyi ise 60 dakikaya indiriyor. Çamaşır makinesi, az enerji harcamasıyla yılda 117 kW enerji tasarrufu sağlıyor. Düşük su tüketimi sayesinde tüketicilere yılda 2,2 ton sudan tasarruf etme olanağı sunuyor. Ayrıca TwinJet’in sağladığı enerji tasarrufuyla yılda 800 kilo çamaşır bedavaya yıkanmış oluyor.

Vestel TwinJet Çamaşır Makinesi, maksimum 7,5 kilo olan çamaşır yükleme kapasitesini 8 kiloya çıkarmasıyla da dikkat çekiyor. 15 farklı programı, ek durulama, kırışık azaltma ve antibakteriyel yıkama fonksiyonlarına sahip TwinJet, makinenin dibine çökerek yıkama sırasında kullanılmayan deterjanı bile değerlendiriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun