Güvenlik 02 AĞUSTOS 2010 / 12:45

Yağmur kar fırtına fark etmez TP-Link affetmez

Açık alanlar için erişim noktalarından her türlü hava koşulunda iletişim sağlanıyor.

Açık alanlar için erişim noktalarından her türlü hava koşulunda iletişim sağlanıyor.


TP-Link'in açık alanlara yönelik erişim noktalarından iletişim sağlamasıyla geniş alana yayılmış işletmelerden bahçeli eve sahip bireysel kullanıcılara kadar her kesime çözüm sağlıyor.

TP-Link Türkiye dağıtıcısı DataStar Ürün Müdürü Ali Dinçer özellikle açık alanların kullanımının yaygınlaştığı yaz sezonunda her türlü hava koşulunda kablosuz internet erişimini kesintisiz ve sorunsuz olmasının önemine değinerek, "TP-Link'in outdoor erişim noktaları (Access point) ve antenleri her boyutta kullanıcı için seçenek sağlayabilen çeşitlikte. İç mekanlar için sağlanan çözümler kadar dış mekanlara yönelik de çözüm sürekli stoklarımızda" dedi.

DataStar'ın satışa sunduğu ürünler arasında, TP-Link'in açık alanlara yönelik 9dbi gücünden 24dbi gücüne kadar dış ortam anten çeşitlerinin yanında doğrudan dış ortamda kullanılan erişim noktaları yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun