Güvenlik 16 EKİM 2008 / 08:01

Uzayda bile kullanılabilen pil

Yüksek performans sunan Energizer Ultimate Lithium, farklı ısı değerlerinde kullanılabiliyor.

Yüksek performans sunan Energizer Ultimate Lithium, farklı ısı değerlerinde kullanılabiliyor.


Yüksek akım tüketen teknolojik cihazların kullanımının artışı, bu ürünler için kullanılan pillerin performansını önemli hale getiriyor. Energizer Ultimate Lithium, standart alkalin pillere göre, sayısal fotoğraf makinelerinde 7 ve MP3 çalarlarda ise 5.5 defa daha uzun kullanım süresi performansı gösteriyor. Yüksek performans gösteren marka NASA tarafından kullanılıyor.


15 yıl raf ömrüne sahip olan pil, bir sayısal fotoğraf makinesinde alkalin pillerle çekilebilen 90 fotoğrafa karşılık 630 adete kadar fotoğraf çekilebiliyor. -40°C ile +60°C arasında farklı ısı koşullarında yüksek performans sağlıyor. Energizer Ultimate Lithium, alkaline AA pillerden yüzde 33 daha hafif.


Energizer Ultimate Lithium’u tüm Carrefour, Bimeks, Teknosa, Kipa, Bauhaus ve Koçtaş mağazalarında iki adet pil içeren paketlerde 9,90YTL’ye bulabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun