Güvenlik 13 NİSAN 2009 / 07:48

Telefon faturası ile netbook sahibi olma fırsatı

Türk Telekom'un yeni "NeTTbook" kampanyası, abonelerin telefon faturalarına eklenecek bir meblağ ile LG X110 netbook sahibi olmalarını sağlıyor.

Türk Telekom'un yeni "NeTTbook" kampanyası, abonelerin telefon faturalarına eklenecek bir meblağ ile LG X110 netbook sahibi olmalarını sağlıyor.


Türk Telekom "NeTTbook" kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom abonesi olmak yeterli. Kampanyaya katılanlar, 24 ay boyunca, ayda 29,90 TL ödeyerek bir LG X110 model netbook bilgisayar sahibi oluyor. Ödemeler, Türk Telekom abonelerinin ev ya da iş telefonu faturaları üzerinden 24 ay taksitle gerçekleştiriliyor.


Intel Atom 1,6 GHz işlemci, 160 GB kapasiteli SATA HDD sabit disk ve 1 GB hafızaya sahip LG X110 netbooklarda dâhili web cam özelliği de yer alıyor. Kampanyada lacivert ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Kampanyanın lojistik ve dağıtım süreci Mersa Elektronik A.Ş. tarafından yürütülüyor.


Stoklarla sınırlı olan Türk Telekom NeTTbook kampanyası, 31 Mayıs 2009 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri'nden ve www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgi alabiliyor, Türk Telekom ofisleri ve bayilerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun