Güvenlik 09 EKİM 2009 / 10:04

Teknoloji ve tasarım Crea'da buluşuyor

2. salondaki Crea standında, teknolojisiyle olduğu kadar tasarımıyla da ilgi çekici ürünler sergileniyor.

2. salondaki Crea standında, teknolojisiyle olduğu kadar tasarımıyla da ilgi çekici ürünler sergileniyor.


Crea'nın CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'ndaki standında teknoloji ve tasarımı bir araya getiren ilgi çekici ürünler sergileniyor. Şirketin standında en yeni teknolojilerle donatılan dizüstü ve masaüstü bilgisayarları görüp incelemek mümkün. Bunlar arasında dört çekirdekli işlemciler ve yüksek nitelikli donanım özelliklerine sahip modeller de yer alıyor. Şirketin önem verdiği bir diğer ürün grubunu netbook sınıfı dizüstü bilgisayarlar oluşturuyor. Crea'nın ürettiği en yeni netbook modellerinde 3G teknolojisini dahili olarak cihazın içine gömülü vaziyette. Böylece SIM kartınızı bilgisayarınıza takarak doğrudan internete bağlanıp çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Düz ekran televizyonlar bilgisayara dönüşüyor Crea standında sergilenen ürünler arasında bir diğer dikkat çekici sınıfı da aynı zamanda bilgisayar olabilen düz ekran televizyonlar oluşturuyor. Bir bölümü dikine yerleştirilmiş bir stand içinde sergilenen bu televizyonlar, alışveriş merkezi ve havaalanı gibi ortamlar için ideal bir bilgilendirme platformu oluşturuyor. Crea'nın ev kullanımı için tasarladığı bazı düz ekran televizyon modelleri de uzaktan kumandada tek bir tuşa basarak bilgisayara dönüşebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun