Güvenlik 02 ŞUBAT 2010 / 07:41

Sunumlara incelik geldi, şıklık geldi

Yeni Logitech Presenter ürünleri, profesyonellere sunumlarını şık bir biçimde yönetebilme fırsatı veriyor.

Yeni Logitech Presenter ürünleri, profesyonellere sunumlarını şık bir biçimde yönetebilme fırsatı veriyor.


 

Logitech, profesyonellerin sunumlarını daha kolay yönetmelerini sağlamak için geliştirdiği yeni Logitech Professional Presenter R400 ve Logitech Wireless Presenter R400 modellerini piyasaya sürdü. Lazer işaretleme, kablosuz kullanım ve slayt şovu kontrollerine sahip olan yeni sunum cihazları, kullanıcılarına bulundukları mekanın içinde özgürce dolaşma ve daha etkili ve güçlü bir sunum yapma imkanı sunuyor.

Yeni sunum cihazlarında kablosuz kontrolün haricinde oldukça ilginç fonksiyonlar da yer alıyor. Örneğin Professional Presenter R800, dinleyiciye odaklanırken zamanın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlamak için sessiz, titreşimli bir zamanlayıcıyla birlikte geliyor. Likit kristal ekrandan da görüntülenebilen bu zamanlayıcı, sunumun bitmesine beş dakika kala, iki dakika kala ve son dakikada titreşim veriyor. Ayrıca odanın içinde bilgisayarınızdan 30 metreden fazla uzaklaşırsanız sizi uyarıyor.

Logitech Wireless Presenter R400 de küçük toplantı odası düzenlerinde işaretleme yapmak için tasarlanmış bir cihaz. Wireless Presenter R400, çoğu fonda görülebilen kırmızı lazer işaretleyiciyle birlikte geliyor ve 15 metreye kadar hareket özgürlüğü sunuyor.