Güvenlik 15 EKİM 2008 / 08:02

Sayısal kalem piyasada

Tecpro'nun piyasaya sunduğu elektronik seyyar kalem TecNot, normal kağıda yazabiliyor; yazıların metin ya da .jpeg formatında bilgisayara kaydedilmesine olanak tanıyor.

Tecpro'nun piyasaya sunduğu elektronik seyyar kalem TecNot, normal kağıda yazabiliyor; yazıların metin ya da .jpeg formatında bilgisayara kaydedilmesine olanak tanıyor.


Tecpro, TecNot elektronik seyyar kalemi piyasaya sundu. Normal kağıda yazabilen TecNot, yazıların metin ya da .jpeg formatında bilgisayara kaydedilmesine olanak tanıyor. Tecnot, bir kalem ve ana ünite olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Ana ünitesinde ufak bir LCD bulunuyor. Bu birim üzerinde ürünü açılıp kapamayı ve yeni sayfaya geçmeyi sağlayan bir tuş bulunuyor. 'Ultrasound' ve kızılötesi mantığı ile çalışan Tecnot sayısal kalem, el yazısı notları, resimleri ya da çizimleri kağıda tutturalabilen alıcısıyla algılıyor. 50 adet A4 kağıda kadar yazılanları  hafızasına kaydediyor. USB kablosu yardımıyla kaydedilen notlar bilgisayara yüklenebiliyor. Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP işletim sistemlerini destekleyen ürünün kalemi için gereken iki adet kalem pilse cihazın içinde yer alıyor.


www.tecpro.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun