Güvenlik 17 MART 2015 / 16:04

Samsung KNOX Workspace mobilde güven veriyor

Samsung KNOX, GSMA'nın 20. Yıllık Küresel Mobil Ödülleri kapsamında en çok güvenilen mobil güvenlik platformu seçildi.Samsung KNOX Workspace, Mobil Dünya Kongresi 2015'te, prestijli "En İyi Güvenlik/Dolandırıcılıkla Mücadele Çözümü" ödülüne layık görüldü. MWC'nin kapanışında GSMA tarafından verilen bu ödül, bu yılki fuarın kurumsal mobil güvenlik bölümünde “tanıtılan en iyi çözümü” vurgulamayı amaçlıyor.

KNOX'un ilk lansmanından bu yana, hem çok değer verdiği tüketicilere güvenlik alanında çözümler sağlamak hem de günümüzün dinamik iş hayatında kurumsal mobilite gerekliliklerine yanıt vermek için mobil güvenlik yeteneklerini hızla geliştiriyor. Geliştirilen KNOX Workspace, kolay kurulum, sınıfının en iyisi iş uygulamaları ve geliştirilmiş veri güvenliğini de beraberinde getiriyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, ödül hakkında, "Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i tasarlarken, tüketiciler için güzel işçiliğe sahip akıllı bir telefon yaratmanın, sürecin sadece küçük bir bölümünü oluşturduğunu biliyorduk. İş liderlerinin ve BT uzmanlarının artan ihtiyaçlarını karşılayabilecek, alışılmışın dışında ve gelişmiş bir güvenlik platformu sağlamak için derinlemesine çalıştık. KNOX sayesinde kurumsal müşteriler pazardaki en güvenli mobil platformlardan birini cihazlara önceden yüklenmiş entegre donanım ve yazlım koruması sayesinde anında kullanabiliyorlar" dedi.

KNOX Workspace, devlet kurumlarının ağlarında bile çalıştırılacak kadar güvenli teknolojisiyle kurumsal ve kişisel verileri ayırabilen, yönetilebilir, cihaz üzerinde çalışan bir mobil güvenlik çözümüdür. Samsung KNOX, ABD, Birleşik Krallık ve Rusya dahil olmak üzere pek çok devletin onayını aldı. KNOX Workspace sayesinde çalışanların cihazları 7/24 korunuyor ve BT uzmanları mobil cihaz yönetim platformu yoluyla kötü amaçlı saldırılar hakkında gerçek zamanlı veriler elde edebiliyorlar. En yeni KNOX güncellemesi, toplu kayıt, tek seferlik geçiş sistemi ve kurumsal faturalandırma yeteneklerini de içeriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun