Güvenlik 15 KASIM 2009 / 12:01

Samsung çamaşırlarınızı düşündü

Samsung Heba Combo çamaşır makineleri hem yıkıyor hem kurutuyor hem de susuz temizleme yapabiliyor.

Samsung Heba Combo çamaşır makineleri hem yıkıyor hem kurutuyor hem de susuz temizleme yapabiliyor.


Samsung Heba, 5 kg'a kadar çıkabilen kurutma kapasitesi ve 4 ayrı kurutma seçeneği ile çamaşırlarınızın kısa sürede tekrar kullanıma hazır olmasını sağlıyor. Ayrıca, "elmas kazan"ı ile sudaki minerallerin tamburun yüzeyine sürtünmesini % 79 azaltarak kıyafetlerinizin de ömrünü uzatıyor.

Heba Combo çamaşır makinesinin "Airwash" teknolojisi, su ve deterjan kullanmaksızın, hava ile temizleme özelliği sayesinde kıyafetlerinizdeki tozu ve kokuyu 30 dakika içinde sadece sıcak hava kullanarak gideriyor. Geniş dekoratif krom gümüş kapağı ile 7 kiloya kadar ulaşan kalabalık çamaşırlarınızı kolaylıkla içine alarak, 12 farklı programda yıkama imkanı sunan Heba çamaşır makineleri, Silverwash teknolojisi sayesinde 30ºC'de bile kaynatmaya gerek kalmadan çamaşırlarınızı dezenfekte edebilme gücüne sahip.

Seramik rezistansı ile diğer makinelere göre 3 kat daha fazla enerji tasarrufu sağlayan A enerji sınıfı Samsung Heba'lar, 1.699 TL fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun