Güvenlik 07 ŞUBAT 2014 / 16:08

Redhack'te yeni gözaltı

RedHack üyesi olduğu iddiasıyla daha önce gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Taylan Kulaçoğlu'yla iş görüşmesi yapmak için Fransa'dan Türkiye'ye gelen Mehmet Kılınç gözaltına alındı.  15: 30 sularında ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. RedHack soruşturması çerçevesinde gerçekleştirilen gözaltılar, sosyal medyada hızla tepki alıyor. 5651 sayılı yasanın kabulüyle ilgili olarak gergin olan internet kullanıcıları ve sosyal medya kamuoyu  tepkili

RedHack twitter hesabında

"#MehmetKılınç isimli kişi @TaylanKulacogIu ile iş görüşmesi için Fransadan geldiğinde gözaltına alınmış.Bizimle ilişkilendirilmiş. Komedi." paylaşımında bulunuyor.

Red Hack en son İstanbul Emniyet'i Müdür ve Yardımcılarının cep telefonu numaralarını paylaştı.   " Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun