Güvenlik 11 MAYIS 2010 / 14:37

Philips, Ledino serisi ile fark yaratacak

Philips yeni Ledino serisi ile şık tasarımı ve tasarrufu bir arada sunmayı hedefliyor.

Philips yeni Ledino serisi ile şık tasarımı ve tasarrufu bir arada sunmayı hedefliyor.


İkinci nesil Philips Ledino serisi, dekorasyonlarına uygun aydınlatma arayan tüketicilere ideal çözümler sunmayı amaçlıyor. İnce hatlı Ledino armatürlerde daha sıcak ışık (2700 Kelvin) ve daha güçlü bir ışık yoğunluğu (320 lümen/7.5 W) sağlandı.

Armatür serisinin bazı ürünlerinde parlak beyaz ışığı loş ve sıcak ışığa dönüştürme özelliği de bulunuyor. İlk kurulumda renk sıcaklığını 2500 ile 4000 Kelvin arasında dört ayrı kademede ayarlamaya olanak tanıyan Ledino serisi bu özellik sayesinde Philips tüketicilerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kullanımına olanak tanıyor.

Şık tasarımla yenilikçi LED teknolojisi bir arada

Yeni nesil Philips Ledino serisi farklı formlar taşıyan 24 yeni tasarım sunuyor. Yeni nesil Ledino armatürleri, geleneksel aydınlatma ürünlerine kıyasla yüzde 80 enerji tasarrufu sağlıyor ve 20 yıla kadar (20 bin saat) kullanım ömrü sunuyor. Haziran 2010'dan itibaren satışa sunulacak olan serinin fiyatları 120 ile 1.070 TL arasında değişiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun